Açılış & Lansmanlar

Kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacak açılış, lansman ve temel atma organizasyonlarınızda Jova Organizasyon, tecrübesi, fikirleri ve sinerjisi ile size özel çözümler sunar. Fabrika, tesis vb. açılışlarda, Jova Organizasyon, yoğun emek harcadığınız projeniz için kreatif süreçten başlayarak uygulama ve organizasyonun tamamında yer alır, siz ve misafirleriniz için memnuniyet garantili hizmet sunar.

Şirket Piknikleri & Özel Kutlamalar

Şirket yöneticileri, çalışanları ve aileleri için motivasyon, kaynaşma ve eğlence amaçlı düzenlenen özel kutlama ve piknik gibi etkinliklerinizin daha eğlenceli ve kusursuz olması için önce etkinliğin fikir organizasyonunu yapan Jova Organizasyon; alan seçimi, süsleme, eğlence, gösteri, catering hizmetleri üzerinde en ince detaya kadar titizlikle çalışır ve etkinliğinize özel fikirler tasarlar. Jova Organizasyon size özel çözümleriyle keyifli anlar yaşatır.

Festival & Konserler

Şirket ve belediyelerin festival, konser etkinliklerinde Jova Organizasyon’un bir çözüm önerisi vardır. Jova Organizasyon, sizin için tüm etkinlik tasarımını üstlenerek, projelendirme, bütçelendirme, planlama, operasyon, ölçme, değerlendirme ve raporlama aksiyonlarının yönetimini de sağlar. Böylelikle Jova Organizasyon markanıza değer katarken, size yalnızca etkinliğinizin tadını çıkarmak kalır.

Toplantı & Eğitimler

Etkinliğiniz hakkında ihtiyacınız olan bilgileri aldıktan sonra organizasyonunuza en iyi şekilde ev sahipliği yapan Jova Organizasyon, toplantı ve eğitimlerinizin verimli geçmesi için her detayı düşünür. Kayıt hizmetleri, alanın dekorasyonu, basılı malzemelerin tasarımı, üretimi ve takibi, etkinliğin içeriğine uygun yer ve zaman tespiti, teknik ekipmanların kurulumu ve hediye tasarımı dahil tüm detaylarla en iyi şekilde ilgilenir. Konaklamaları ve ikramları da en iyi şekilde planlar.

Etkinlik Tasarımı

Hayal ettiğiniz her proje için Jova Organizasyon’un bir çözümü vardır. Jova Organizasyon, sizin için tüm etkinlik tasarımını üstlenerek, projelendirme, bütçelendirme, planlama, operasyon, ölçme, değerlendirme ve raporlama aksiyonlarının yönetimini de sağlar. Böylelikle Jova Organizasyon markanıza değer katarken, size yalnızca etkinliğinizin tadını çıkarmak kalır.

Kurumsal Organizasyonlar

Saha etkinlikleri, Tanıtım ve Roadshow, Toplantı, Kongre, Seminer, Lansman, Gala Yemeği, Sanatçı, Spor Organizasyonları, Açılış ve Aktiviteler

Led Ekran Hizmeti

İç ve Dış mekânlarda LED ekran teknolojisiyle elde edilen yüksek ışık gücü ve çözünürlük, geniş bakış açısı ile her türlü organizasyonunuzda, görsel sunumlarınızda Aktif Konferans olarak mükemmel kalitede sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Gümüşhane ve bölgemizde sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz 
Bilgi & İletişim 0 532 666 7 888   –   0 456 213 00 22