Organizasyon sorumlusu, ihtiyaca göre yapılacak organizasyon düzenlemelerini kontrol eden, gelişim sürecindeki projeleri geliştiren, süslenmesi gereken mekanları düzenleyen, gerektiğinde ek hizmetleri temin etme bilgi ve becerisine sahip deneyimli kişilere denir.
Organizasyon sorumlusunun görevleri; hedef kitleyi belirlemek, araştırma planı hazırlamak, konsept belirlemek, zamanı belirlemek, mekânı belirlemek, organizasyon etkinliklerini tasarlamak, müşteri görüşmelerini yapmak, maliyet hesabı çıkarmak, tanıtım ve pazarlama yapmak, ekip kurmak, yardımcı hizmetleri temin etmek, mekânda gerekli düzenlemeleri yapmak, süsleme yapmak, etkili iletişim kurmak, mesleki ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik araçları etkili kullanmak ve sonucu değerlendirmek gibi görevleri yapabilmektedir. Jova Grup Organizasyon Şirketinde bulunan organizasyon sorumluları belirtilen özelliklere sahiptirler.
Jova Grup Organizasyon hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir organizasyon şirketidir. Organizasyon şirketi, işleri organize edendir. Neyi nerede ne zaman yapacağı, nereden tedarik edeceğini bilen, sorun çözebilen, düzen içinde ve uyum ile birlikte sağlayandır. Organizasyon şirketi, zaman yönetimi, insan yönetimi ve tedarik yönetimi yapabilendir. Bazı firmalar bazen desteğe ihtiyaç görmeden, kendi içlerinde ve halkla ilişkiler bünyesinde geliştirdikleri projeleri organizasyon şirketleri aracılığıyla hayata geçirir. Bazen de standartlaşmış durumlara konsept uygulatabilirler. Organizasyon şirketleri kendi bünyelerinde bulundurdukları konseptleri ya da üçüncü şahısların hazırlamış olduğu projeleri organize eder.
Jova Grup Organizasyon Şirketi, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu,gelin masası, gelin yolu, palyaço, sünnet düğünü ve hayal edebileceğiniz her türlü organizasyon hizmetlerini vermektedir. Organizasyonda farkını göstermeye devam eden bir organizasyon şirketi haline gelmiştir. İşletme açılışlarınızda her zaman en büyük destekçiniz olan Jova Grup Organizasyon Şirketi her daim yanınızda olacaktır. Açılışlarınızda yapmak istediğiniz her tür etkinliğin sorumluluğunu üstelenen şirket hizmetlerini eksiksiz sunmaktadır. Kokteyl, palyaço ve mekân süsleme işlerini diğer organizasyon şirketlerinden çok farklı ve kaliteli şekilde sunan bir şirkettir. Özverili ekibiyle çalışmalarını büyük bir titizlilikle sürdürmektedir. Ek hizmetler doğrultusunda müzik grubu veya ses sistemi ve bağlantıları konusunda organizeyi yapar. Eksiksiz bir şekilde hizmet sunmasıyla sürekli çalışmak isteyebileceğiniz bir organizasyon şirketidir.
Jova Grup Organizasyon Şirketi, sürekli tercih edilen organizasyon şirketi olmaktadır ve olmaya da devam edecektir. Jova Grup Organizasyon Şirketi alışılmışın dışında, istekler doğrultusunda farklı tasarımlarıyla farkını ortaya koymakta, en özel günlerinizi unutulmayacak hale getirmek için sizlere hizmet vermektedir.
Jova Grup Organizasyon